מועדון ה100k

מועדון ה100k- איך להרוויח 100 אלף ש"ח בחודש

100k
עושים אנשים אמיתיים
בחיים האמיתיים

איך אפשר לקבל מנטורינג עסקי?

הזנקה ל100k

תוכנית ליווי עסקי משולבת שמיועדת לבעלי עסקים בתחילת הדרך שרוצים לחיות מהעסק שלהם סוף סוף

FINAL-100k-cobra-1

מועדון ה100k

תכנית הדגל שלנו. המועדון היוקרתי שמוביל בעלי עסקים למשוך מאה אלף שקל בחודש מהעסק בעקביות

כס הברזל

תוכנית ליווי בוטיקית לבעלי עסקים רציניים שחצו את רף ההכנסות של 1M בשנה לפחות ומוכנים לכבוש את הנישה שלהם

מה זה מועדון ה100k?

ביום קיץ אחד ב2017, ניפגשתי עם עידן וולר במלון הילטון בתל אביב. ישבנו בלובי המפואר של המלון שיש לו ויטרינות גדולות שצופות על חוף הים בתל אביב. היתה שעת ערב מוקדמת. קבעתי עם עידן את הפגישה על מנת להציג לו את הרעיון שלי. להקים תוכנית ליווי עסקי פורצת גבולות שטרם נראתה בישראל. תוכנית שתהפוך לתוכנית העסקית הטובה ביותר בארץ. 

כבר היה לנו ניסיון עם שיתוף פעולה ראשון. אבל היה לנו עוד משהו במשותף. היה לי ולעידן ניסיון אישי איך לבנות עסק שמכניס מאה אלף שקל בחודש. כל אחד הביא את הניסיון הזה מעולם התוכן שלו. 

עידן הקים כמה עסקים בעבר, אבל העסק שאיתו הוא הצליח לפרוץ את מחסום ה100k בחודש היה בתחום הקופירייטינג. הוא קנה לעצמו שם של קופירייטר מספר אחד בארץ לשיווק ישיר באון ליין. אני לעומת זאת עשיתי את הדרך שלי בתחום הייעוץ עסקי ובתחום השירותים האישיים. 

היה לכל אחד מאיתנו ניסיון אישי איך לעשות את זה. נפגשנו ושאלנו את עצמנו: האם נוכל ללמד גם אחרים לעשות את זה?

לא ידענו אז אם זה אפשרי. אבל באותה פגישה התחלנו לנסח ולמדל מה היו כל אחד הצעדים שעשינו כל אחד בדרכו על מנת להשיג את ההישגים שהגענו אליהם. שמנו לב שכשנתנו את העצות שלנו לכמה חברים בסביבתנו הם גם הצליחו להגיע להישגים האלו. 

גילינו להפתעתנו שיש הרבה דברים דומים איך להגיע למאה קיי, למרות השונות בין התחומים העסקיים שהגענו מהם. מול עיננו החלה לבצבץ עקרונות וכללים שניתן היה  להפוך אותם לנוסחה משותפת.

אז שאלנו את עצמנו: האם אפשר ללמד אחרים איך להרוויח 100 אלף ש”ח בחודש או לא?

לא נדע עד שלא ננסה… 

שם על ספה נוחה בהילטון  נולד ״מועדון ה100k” 

בסוף דצמבר 2017 עמדנו יחד בכנס ראשון במועדון היין בתל אביב, אליו הזמנו בעלי עסקים ויזמים שגילו עניין וסקרנות בכותרת של הכנס. שם השקנו את מועדון ה100k קי ועד היום היא תוכנית הדגל שלנו. המועדון הוא תוכנית ליווי שמובילה בעלי עסקים להשיג הכנסה של 100 אלף שקל בחודש מהעסק שלהם.

יעדי ההצלחה של המשתתפים בתוכנית הם שלוש:

1. להכפיל את ההכנסה שלהם כל חודש באופן שיטתי.

2. לפרוץ את מחסום ה50k הכנסה כל חודש.

3. לפרוץ את מחסום ה100k.

אחרי 6 מחזורים שכבר עברו את התוכנית אנחנו גאים לספר שאחוז ההצלחה של המשתתפים שהשיגו לפחות את אחד היעדים הללו עומד על 86%!

עבורי זה הגשמת חלום אישי. עבורי זו שליחות לקום כל בוקר, לצאת ליום פעילות ולהצליח להעמיד עוד בעל עסק על הרגליים שמכניס 100 קיי בחודש באופן צפוי ושיטתי.

מועדון ה-100K

למי מועדון ה100k מתאים?

מועדון ה100k מתאים לבעלי עסקים ויזמים שהתחילו את העסק שלהם מלמטה. עסקים שמספקים שירותים אישיים כגון מאמנים, יועצים, מטפלים, משווקים, מרצים, מורים ובעלי מכללות. עסקים שהמוצר והשירות המרכזי שלהם הוא ידע, מומחיות, ותוכן אותו הם מפיצים באמצעות הדרכות, קורסים, כנסים, סדנאות, ליווי עסקי, ליווי קבוצתי ומנטורינג עסקי.

הנה סוגי העסקים שהתוכנית מתאימה להם:

עסקים בתחילת הדרך – עסקים שקמו  זה מכבר וכבר מוכרים את השירות והמוצר שלהם. בעל העסק מכניס מהעסק לעצמו בין 3000-10,000 ש״ח. עבור עסקים כאלו הקמנו תוכנית ליווי אישי משולבת שמביאה אותם להכפלת ההכנסה החודשית מהעסק באופן יציב וקבוע ומאפשרת לבעל העסק למשוך כ10,000 -20,000 ש״ח בחודש. התוכנית הזו מביאה את העסק המתחיל לתנאי סך הכרחי לפני כניסה לתוכנית מועדון ה100k.

עסקים מתבססים ומובססים – עסקים אלו רצים יום יום  באופן שוטף. יש להם מוצר מוגדר, שוק, נישה, מנגנון שיווק ומכירות שעובד להם ויש להם בעיות. מלא בעיות, תקלות, כיבויי שריפות, משברים. בעל העסק אומנם כבר לא דואג לשרידות העסק אבל המחיר האישי שהוא משלם גבוה. לחץ זמן, סטרס, שחיקה הולכת וגוברת. תחושה שהכל יושב על הכתפיים שלו. 

היזם נכנס בלי משים ״למלכודת הדבש״ של בעל עסק והופך להיות  בעצם ״קוטף הכותנה״ בשדה שלו עצמו. מועדון ה100k מוביל את בעל העסק למשוך 100k בחודש באופן קבוע ולהפוך סוף וסוף לבעל השדה.

עסקים בוגרים ורווחים – העסק בשלבים האלו כבר מכניס לבעל העסק הכנסה יפה ובעליו אפילו מושך מעל 40-50 אלף שח כמשכורת קבועה ואף נהנה בסוף השנה מרווחים. המצב טוב ודווקא בגלל שהמצב טוב, בעל העסק יודע שלא מספיק רק להמשיך את הקיים אלא עליו ליצור ערוצי רווח נוספים או עסקים חדשים על מנת להגן על עתידו הכלכלי.

השאר פרטים ונחזור אליך עם הצעה