ליווי עסקי 1:1

ליווי עסקי לעסקים

ביזנס לא עושים לבד

מנו בן הרוש

אילו סוגי ליווי עסקי תוכל לקבל ממני?

פריצה אסטרטגית

ליווי עסקי ממוקד וקצר שמטרתו למצוא וליישם צעד פורץ דרך בעסק

השלב הבא בעסק

ליווי עסקי ממוקד לטווח בינוני שמיועד למי שרוצה לבנות וליישם תשתית חדשה בעסק

כבוש את הנישה שלך

ליווי עסקי ארוך טווח לבעל עסק שמבין שהכי טוב להיות בפיסגת השוק שלו

מה זה ליווי עסקי?

בינזס לא עושים לבד

האומנם?

כל ביזנס מתחיל ביזם שחולם חולם. הוא חולם לבד. לפעמים לוקח לו שנים להודות בפני עצמו שיש לו חלום. לפעמים הוא מודה ואולי אפילו משתף אנשים קרובים אליו בסוד אודות החלום שלו, אבל יכול לעבוד זמן רב לפעמים עשור שנים שלם עד שהוא מוכן לעשות את הצעד ולהקים את הביזנס. 

כי זה מפחיד!

ואז בעל העסק מגלה שכמו הרבה דברים גדולים שרוצים לעשות בחיים: קריירה, זוגיות, משפחה ועושר, צריך ללמוד את התחום ולדעת להתאים אותו למצב הספציפי שלך. ובעצם, לדברים החשובים באמת? – אין אף בית ספר אמיתי שמכין אותך אליהם, חוץ מהחיים עצמם.

ומה הדרך הטובה ביותר ללמוד את הביזנס?

הדרך הכי טובה היא על ידי ליווי עסקי.

ליווי עסקי הוא צורת לימוד, שבה המנטור מלווה את בעל העסק את ״רזי המקצוע״ של הביזנס אבל לא באופן תיאורטי או כללי, אלא באופן שמיישם את הלימוד בהטמעה יום יומית בעסק שלו.

מה מרוויח בעל העסק מליווי עסקי?

קיצור זמן

הקמה, פיתוח והשבחה של עסק יכולה לקחת הרבה זמן. ההזדמנויות בשוק לא מחכות ליזם. הזמן הוא קריטי. למה לבזבז זמן על ניסיונות כושלים, טעויות ותקלות על ניסוי וטעיה כשאפשר להיעזר בליווי עסקי מקצועי שחוסך את הזמן. והנה בונוס נוסף – ליווי לעסקים גם חוסך גם את עוגמת הנפש

הורדת עלויות

ליווי עסקי עולה כסף. ברור. וגם לא מעט. אבל ליווי לעסקים דווקא חוסך המון כסף לבעל העסק. כי טעויות בהקמה ופיתוח עסק יכולות לעלות הון. לא נדיר לראות בעלי עסקים שהשקעתם ירדה לטימיון לעיתים בשל בעיות ותקלות שהיה קל להימנע מהם לו היה ליווי עסקי ברקע

שקט נפש

להקים לפתח ולהקריץ עסק, יכול להיות סיפור מלחיץ במיוחד אם אתה לא יודע מה לעשות. ותמיד בעל העסק לא יודע מה לעשות. תמיד יש הפתעות. תמיד יש דברים שבעל העסק לא יודע אפילו שהוא לא יודע והם מחכים לו מעבר לפינה. ליווי עסקי צמוד מאפשר לבעל העסק לחלוק את הדאגות, החששות והקשיים עם מלווה מנוסה שידע איך לעזור לו להתגבר עליהם

ליווי עסקי
ליווי לעסקים

מי צריך ליווי עסקי?

אני יכול לקבוע בוודאות:

אין בעל עסק שלא יכול להיעזר בליווי עסקי. ייעוץ עסקי רלוונטי בכל שלב בחיי העסק. גם במצבים בהם הכל נראה סבבה ולכאורה למה ללכת לליווי עסקי?  בכל זאת, מניסיוני, תמיד אפשר למצוא אזורים אפלים ומוזנחים שאם לא יטופלו מבעוד מעוד הם עלולים להתפרץ ולגרום נזקים אדירים עד כדי החרבת העסק. 

אפשר לומר בדיוק ההיפך. דווקא כשהמצב טוב ורגוע יחסית, זה הזמן הכי טוב להיכנס לליווי עסקי לשפר ולבנות תשתיות להגדלת הרווחיות, החוסן והעמידות של העסק.

ויש מצבים שבהם הליווי העסקי הוא צורך ומהלך מתבקש  

פריצה אסטרטגית

עסק שמתפתח עובר כמה תחנות בחייו. ממש כמו התפתחות של אדם מתינוק לילד, מתבגר, מבוגר וזקן כך העסק שמתפתח משנה צורה משלב לשלב. אלו שלבים שבהם מתבצעת פריצה אסטרטגית. ליווי עסקי יסייע לבעל העסק למצוא את הכיוון, העוצמה וההיקף של הפריצה האסטרטגית הכי כדאית עבורו.

השלב הבא בעסק שלך

עסק שכבר פרץ והתבסס זקוק להכוונה לגבי השלב הבא שלו. בשלב הזה צריך לאפיין את השלב הבא באופן מתאים ומדוייק לעסק ולבנות תוכנית פעולה אפקטיבית כיצד להגיע לשם. 

כבוש את הנישה שלך

אם העסק שלך התבסס ואתה כבר במקום יציב יחסית ולא עוסק בשאלות הישרדות, הגיע הזמן שתחשוב על כיבוש הנישה שלך עם ליווי לעסקים. אתה ידוע היטב שלמי שנמצא למעלה בראש הפירמידה של השוק והנישה שלך יש את הביטחון הכי גדול, את היכולת להשיג את הרווחים הגדולים ואת האופק הכי רחוק להתפתחות.

ליווי לעסקים – למה שזה לא תהיה אתה?

מעוניין בליווי עסקי? השאר פרטים ונחזור אליך עם הצעה