Breaking News
Home / Uncategorized / ניו יורק למתקדמים – חזרתו של בלוגר מסעות משופשף

ניו יורק למתקדמים – חזרתו של בלוגר מסעות משופשף

 

למי שהפסיד את הפרקים האחרונים: בשנה שעברה ( קיץ 2011 ) משפחת בן הרוש יצאה למסע חייה בארצות הברית.

תיעוד מאותו מסע מופיע בבלוג זה שנפתח לכבוד האירוע ובו הועלו על הכתב מיטב ההגיגים והזיכרונות ובעיקר סיפורה המופלא של משפחת קיבוצניקים ישראלים עתירי ילדים בעלי נימוסים ישראלים טיפוסיים ( ברבריים – בעברית) שמשרכים רגליהם בשביליה הארוכים למדי של יבשת אמריקה הצפונית.

שיאו של הטיול ההוא היה סיפור החמצת הטיסה מבורלינגטון לסאלט לייק סיטי שגרם לנו עוגמת נפש גדולה במיוחד.

כמובן שהאשמנו את חברת התעופה  - דלתה אייר ליינס ( אלא מה? – איחרנו פעם למשהו? – את השעונים בשוויץ מכוונים לפי זמן ההגעה שלנו לכל מקום!), ולאחר דין ודברים במכתבים עם שירות הלקוחות של חברת דלתה ובעזרת מכתבים שנוסחו על ידי מיטב עורכי הדין של המשפחה – הגיע פיצוי כספי בדמות כרטיס טיסה לארה"ב !

אבל האמריקאים כשהם מפצים הם עושים את זה בקלאסה ומחייבים אותך להשתמש במיני זיכויים וואצ'רים שכוחם יפה לשנה אחת ואם אתה לא ממש את זה – הפסדת!

נקראתי לשיחה דחופה עם רעייתי לפני כחודשיים שבסיומה החלטנו : יאללה חוזרים לאמריקה,הפעם בהרכב זוגי מצומצם וזאת משתי סיבות:

א. מפצים אותנו – נתכבד ונתפצה. זה גם מאוד יעזור לנו להתגבר על הצלקות הנפשיות שנותרו בנו מאז, לסלוח לחברת התעופה ולשים את הכעסים והעלבונות מאחור ! – כלומר מדובר כאן למעשה בעבודה רוחנית ונפשית על המידות שלנו…. בכלל אנחנו בעד לפתוח דף חדש ומערכת יחסים בריאה שבין לקוחות לחברת תעופה.

ב. נפרגן לנו קצת בזוגיות.! – מה יש? ??

בשנה שעברה טסנו בהרכב משפחתי מלא, מה שאומר שאורית ואני היינו בעיקר עסוקים בהאבסה, שינוע (בים, ביבשה ובאויר), השכנת שלום בין איש לאחיו ובין אחות אחת לחבורת אחים , העמדת פרזנטציות למשפחה המורחבת , הרבצת המקנה במוטלים ובמלונות ועוד ועוד  וכל זה 24/7 ! היה כיף משפחתי גדול ובלתי נשכח אבל לראות חו"ל כשאתה צריך לעשות רוב הזמן ספירת מלאי של חמישה ילדים, שמונה מזוודות  ולצרוח חצי מהזמן בקולי קולות: עודד! עודדדדד!!!!, עודדדדדדד!!!! – זה לא!  בקיצור החלטנו שמי שלא קלט את החומר פעם ראשונה צריך לחזור על החומר פעם שניה עד שיבין!

כלומר מדובר כאן על מסע של כיתה מקדמת ומתקשה להעמקת הידע וההשכלה שנלמד בשנה שעברה.

מהטעמים הללו יצאנו לדרך שנית כשהפעם היעד שלנו העיר ניו יורק שבשנה שעברה ראתה אותנו מעט מאוד וחשה בחסרוננו.

דיברנו עם הארייט המופלאה שהסכימה לאחר אותנו בביתה היפה בפורט וושינגטו (לונג איילנד)  ונשהה בביתה במהלך שבוע ימים, ממנו  נגיח לתפוח הגדול – מנהטן!

מיד עם היוודע הבשורה לקוראי בלוג זה – הצטברו בקשות מרגשות רבות של עשרות קוראים  נאמנים הצמאים לטיפה קולטורה שגם הפעם ייכתבו זיכרונות הטיול המשלים הזה ושמקומו לא יקופח!

ככה למרות הכל חוזר לו בלוגר המסעות המשופשף לאויר

קריאה מהנה ! ואתם מוזמנים להשאיר תגובות !!

 

About מנו

2 comments

  1. אריאל עמית

    מגניבבבבב.
    אחלה בלוג.
    מתי המסע?
    יש מצב שנפגש במנהטן….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>